Celý intranet Aktuální oblast
Facebook

EEGA

Lidové noviny o JB

 LN o JB

Z našich knih

 

Léčba Bokem

 

 

 

 

Kauza Kramný v roce 2020

nemělo by zapadnout video s primářem Fakultní nemocnice Královské Vinohrady a zkušeným bardem soudního lékařství,  s celoživotní praxí, MUDr. Jiřím Hladíkem.


Je totiž zásadní.
 

Málokdo z vás si totiž uvědomuje, že pokud by repitva Moniky a Kláry Kramných byla provedena kdekoliv jinde než v Ostravě, Petr Kramný by NIKDY, nebyl ani obviněn.

 


Trochu rekapitulace
 
Ostravští znalci provádějící repitvu (pitva po pitvě) dne 9.8.2013 Znalci Smatanová-Dokoupil v té době s praxí 8 let diagnosou per exclusion (vylučovací metoda) po usilovném 1/2 ročním hledání jedu, přicházejí dne 30.1. 2014 se závěrem o vraždě elektrickým proudem. Svůj závěr podporují tzv. wave syndromem na srdcích Moniky a Kláry a zejména jednou patognomickou známkou na krku Moniky Kramné údajně od elektrického proudu. Zcela pominou závěr egyptského patologa, že v době jeho pitvy, žádná známka na krku Moniky Kramné nebyla. Podvedou soudkyni obrázky srdce s údajným wawe syndromem o kterých se následně zjistí, že jsou to retušované padělky.
Následně se zjistí, že žádný tzv. wave syndrom na srdcích Moniky a Kláry není a že si znalci obžaloby Smatanová-Dokoupil pletou základní lékařskou terminologii.

Ani jeden z nich již na Ústavu soudního lékařství v Ostravě nepracují.

Na Ústavu soudního lékařství už naštěstí nepracuje ani duch případu Kramný, důvěrník komunistické STB a bývalý přednosta tohoto ústavu MUDr. Dvořáček. Ten samý Dvořáček, který ve veřejném prostoru prohlašuje, že kauza Kramný byl vrchol jeho kariéry a je to ten samý estébák Dvořáček, který i přes veškeré varování zničil jediný důkazní materiál - histologické preparáty. Jedním z důvodů proč byl MUDr. Dvořáček na minutu odejit z pozice přednosty ústavu, byla ta skutečnost, že se osobně účastnil hlavních líčení v případu Kramný a samozřejmě si souběžně vykazoval pracovní činnost na ústavu soudního lékařství....
Pupeční sňůrou spojený proces se znalci obhajoby Fargaš-Matlach mimo svého zcela absurdního průběhu přinesl opět novum. Soud již upustil od údajného wave syndromu na srdcích Moniky a Kláry a konstatuje, že jediným důkazem o vraždě Moniky a Kláry Kramných je údajná patognomická známka na krku Moniky Kramné a to tzv. výbled, jehož autorem je jen a výhradně podle fotografií a videa Doc. Vorel a spol. jako znalci revizního znaleckého ústavu Nemocnice České Budějovice a.s.

zahajeno.jpg

Následně bylo zjištěno, že tento revizní znalecký posudek, který je stěžejní pilíř odsouzení Petra Kramného ( zfalšované odposlechy kpt. Kubieny vynechám ) a jehož zpracovatelem je znalecký ústav Nemocnice České Budějovice a.s. tak s tímto zpracovatelem zahájilo Ministerstvo spravedlnosti z moci úřední správní řízení o zániku práva vykonávat znaleckou činnost. Rozhodné je, že v době zpracování tohoto revizního posudku v případu Kramný tento ústav, dle našeho názoru absolutně nesplňoval vůbec kritéria znaleckého ústavu.  
Následně bylo zjištěno, že zpracovaný reviznní znalecký posudek ústavu, který vůbec kritéria znaleckého ústavu nesplňoval, tak tento posudek nesplňuje nejen základní, ale i zákonná kritéria znaleckého posudku a má podstatné vady.

Takže jsme ve fázi, že za vraždu elektrickým proudem je ve výkonu trestu na 28 let Petr Kramný, kdy jediným důkazem je posudek znaleckého ústavu, který náležitosti znaleckého ústavu nikdy nesplňoval a na základě jejich posudku, který nemá ani základní, natož zákonná kritéria znaleckého posudku.Vítejte i v roce 2020 právním státě !!!

Profil Spolku Šalamoun

5. 1. 2020

AV ČR

IČO: 63837714 | P.O.Box 383, 111 21 Praha 1 | P.O.BOX 103, Šumperk 1 | č.ú.: 170718584/0300